Šunų veislės

Veislės kilmės istorija. Veislės paskirtis. Specifinis auklėjimas bei priežiūra. Kam tinka šios veislės šuo?

Nepakeičiami cirko artistai - mažieji pudeliai 9

Mažieji pudeliai atkeliavo į Lietuva maždaug 1980-taisiais metais. Tai prisitaikantys šunys, todėl paprastai su kitais naminiais gyvūnais sutaria gerai. Žinoma, tai priklauso ir nuo individualių šuns charakterio savybių. Skaityti toliau »

Hovavartas - ilgaplaukis sargybinis 5

Šiuo metu Lietuvoje yra registruoti penki hovavartai. Hovavartas tinka žmogui, kuris gali skirti kuo daugiau laiko savo šuniui. Kuo daugiau laiko yra praleidžiama su hovavartu, tuo labiau jis prisiriša prie savo šeimininko. Skaityti toliau »

Basendžiai - elegantiški laukinukai 1

Basendžiai - laukinukai kilę iš Centrinės Afrikos. Tai viena seniausių pasaulyje egzistuojančių veislių. Laikas ir sąlygos suformavo jų nepakartojamą būdą. Skaityti toliau »

Pastoriaus Džeko Raselo terjero kilmės istorija 2

Daugiau kaip prieš 150 metų buvo išvesta ši veislė ir tik visai neseniai ji įgavo visuotinį pripažinimą. Jie tampa vis populiaresni visame pasaulyje kaip linksmi ir aktyvūs kompanjonai. Skaityti toliau »

Pastoriaus Džeko Raselo terjerai – energingi inteligentai 2

Jei trumpai - tai nedidelis, paprastos išvaizdos šunelis, atkreipiantis dėmesį į save elgesiu. Abiejų tipų Raselo terjerai pasižymi karštu temperamentu, atkakliu ir nepriklausomu charakteriu, jie kupini energijos, inteligentiški. Skaityti toliau »

Pietų Rusijos aviganis - sužavės visam laikui 1

Tai didelis, stiprus ir protingas šuo. Jis yra puikus sargas, pasižymintis žaibiška reakcija, sprendimus priimantis savarankiškai ir greitai. Skaityti toliau »

Akita-inu – sveikatos ir ištvermės simbolis 9

Akita-inu Japonijoje laikoma nacionaline šuns veisle. Šie šunys turėjo daug paskirčių. Visų pirma turėjo saugoti Imperatorius, dalyvaudavo šunų kautynėse, medžiodavo meškas ir elnius, tempė roges, dirbdavo policijoje. Skaityti toliau »

Šuo, dėl kurio net žudydavo. Pekinas 16

Pekinai buvo garbinami dėl manymo jog sugeba atbaidyti piktas dvasias. Kilę iš Kinijos. Pavogus šunelį vagiui grėsė mirties bausmė. Skaityti toliau »

Šeimininko gyvenimo ritmu gyvenantis – bulmastifas 1

Bulmastifai buvo išveisti Anglijoje kryžminant mastifus su buldogais. Jie buvo apmokyti saugoti miškus nuo brakonierių. Tuo metu Anglijoje už brakonieriavimą buvo taikoma net mirties bausmė. Skaityti toliau »

Ryzenšnauceris - didelių galimybių šuo 1

Ryzenšnaucerio paskirtis tokia plati, kad net sunku išvardinti. Tai ištikimas, šeimos šuo, amžinas žaidimų draugas, visada kupinas energijos, nepailstantis pėdsekys, azartiškas persekiotojas, narsus gynėjas. Skaityti toliau »

reklama